Medarbejdere





Mads Bengtsson
Direktør

Som er administrerende direktør er det Mads, der står i spidsen for virksomhedens drift og udvikling.



Mobil: 20 80 46 57
E-mail: mads@aogh.net
Kim Lemke Nielsen
Sprinklerchef

Kim er vores kalkulationschef samt ansvarlig for vores sprinklerafdeling og KS.

Kim er teknikumingeniør, sprinkleringeniør og har autorisation på sprinklere i henhold til 251/4001
 
Mobil: 23 22 07 00
E-mail: kim@aogh.net
Frank Bech
Bestyrelsesformand

Frank er bestyrelsesformand i Andersen & Heegaard A/S. 

Frank er teknikumingeniør og har autorisation på kloak, vand og sanitet.

Mobil: 23 22 07 01
E-mail: 
Frank@aogh.net



Claus Belling 
Afdelingschef • VVS

Claus er chef for al service i A&H. Claus er ansvarlig for driften, udviklingen og storkunder i vores serviceafdeling.  
 
Claus er uddannet vvs og energimontør.

Mobil: 23 22 07 14
E-mail: CB@aogh.net  
Jannik Øbakke
Afdelingschef • Entreprise

Jannik er frontfigur i vores entrepriseafdeling, hvor vi håndterer alt fra større renoveringsopgaver til nye installationer i boligforeninger.

Mobil: 23 22 07 02
E-mail: jannik@aogh.net
Jan Fabricius Hansen
Afdelingschef • Pharma

I vores afdeling for pharma er det Jan der administrerer vores faste og indkomne sager. Her beskæftiger vi os inden for pharma, health care og industri. 

Mobil: 27 78 47 82
E-mail: jfh@aogh.net



Rikke Hansen
Økonomichef

Rikke er ansvarlig for regnskab, budgetter og økonomifunktionen. Derudover er Rikke ansvarlig for kreditorer. 

Tlf.: 81 77 92 75
E-mail: rikke@aogh.net 
Anna Magaard
Administrationschef

Anna er chef for administration hos A&H, og har ansvaret for det der vedrører HR og kultur.
 
Mobil: 23 22 07 17
E-mail: 
Anna@aogh.net
Gert R. Hansen
Kalkulationschef

Gert beregner vores tilbud på VVS, og sørger skarpe priser på det arbejde, vi skal udføre for vores kunder.

Mobil: 41 38 98 01
E-mail: grh@aogh.net




Casper Carlsen
Afdelingsleder • Forsikring

Casper er afdelingsleder i vores forsikringsafdeling. Casper er ansvarlig for drift, udvikling og medarbejdere. 

Mobil: 23 22 07 18
E-mail: casper@aogh.net







Frank Hansson
Serviceleder • sprinkler

Frank er vores go-to når det omhandler sprinkler. Med mere end 30 års erfaring har han fuldstændig styr på denne faggruppe og varetager vores serviceaftaler på området.
 
Mobil: 23 22 07 16
E-mail: frh@aogh.net



Flemming Zycek
Serviceleder

Flemming er serviceleder  i vores serviceafdeling, hvor han er ansvarlig for en række erhvervskunder. 

Mobil: 23 27 10 64
E-mail: Flemming.Zycek@aogh.net











   
Tommy Christensen
Projektleder • VVS

Tommy er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager.  

Mobil: 81 77 56 90
E-mail: toch@aogh.net





Jesper Almquist
Projektleder • Pharma

Jesper er projektleder i vores pharmaafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager.  

Mobil: 23 22 07 07
E-mail: jeal@aogh.net





Johnny Vebel Jensen
Projektleder i VVS • Pharma

Johnny  er projektleder i VVS i vores pharmaafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager.  

Mobil: 27 78 48 67
E-mail: jvj@aogh.net




 

Morten Søgaard-Linnet 
Projektleder 

Morten er projektleder i vores entrepriseafdeling og varetager entrepriser på VVS.

Miki er uddannet installatør. 

Mobil: 29 61 74 65
E-Mail: moss@aogh.net
Miki Brandt 
Projektleder 

Miki er projektleder i vores entrepriseafdeling og varetager fagentreprisen på VVS af en bygning med nye studieboliger i København.

Miki er uddannet installatør. 

Mobil: 23 22 07 11
E-Mail: 
miki@aogh.net

 
Peter Mejlholm
Projektleder i el • Pharma

Peter er projektleder i el i vores pharmaafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager.  

Mobil: 41 77 31 63
E-mail: pelm@aogh.net





Nadia Correll
Kommunikationskoordinator

Med passion for ordspil og målgrupper er det Nadia, der sidder med alt fra sociale medier til strategi.

Nadia har en cand.mag. i kommunikation. 

Mobil: 23 22 07 08
E-mail: nadia@aogh.net




Bettina Laursen
Kontorassistent

I vores serviceafdeling sidder Bettina som kontorassistent og varetager opkald, timeregistrering, fakturering og meget mere.

Mobil: 23 22 07 13
E-mail: bsl@aogh.net




Bettina Belhadji
Regnskabsassistent

Bettina indgår i vores tilbudsafdeling, hvor hun administrerer og systematiserer vores arbejder med tilbud.

Mobil: 
E-Mail: bettina@aogh.net