Medarbejdere





Mads Bengtsson
Direktør

Som er administrerende direktør er det Mads, der står i spidsen for virksomhedens drift og udvikling.



Mobil: 20 80 46 57
E-mail: mads@aogh.net
Kim Lemke Nielsen
Sprinkler- og kalkulationschef

Kim er vores kalkulationschef samt ansvarlig for vores sprinklerafdeling og KS.

Kim er teknikumingeniør, sprinkleringeniør og har autorisation på sprinklere i henhold til 251/4001

Mobil: 23 22 07 00
E-mail: kim@aogh.net
Frank Bech
Bestyrelsesformand

Frank er bestyrelsesformand i Andersen & Heegaard A/S. 

Frank er teknikumingeniør og har autorisation på kloak, vand og sanitet.

Mobil: 23 22 07 01
E-mail: 
Frank@aogh.net



Claus Belling 
Afdelingschef • VVS

Claus er leder af vores serviceafdeling. Claus er ansvarlig for driften, udviklingen og bemandingen i vores serviceafdeling.  
 
Claus er uddannet vvs og energimontør.

Mobil: 23 22 07 14
E-mail: CB@aogh.net  
Claus F. Christensen
Afdelingschef • Entreprise

Claus er frontfigur i vores entrepriseafdeling, hvor vi håndterer alt fra større renoveringsopgaver til nye installationer i boligforeninger.

Mobil: 23 22 07 03
E-mail: cfc@aogh.net
Casper Carlsen
Afdelingsleder • Forsikring

Casper er afdelingsleder i vores forsikringsafdeling. Casper besigtiger og takserer skaden og planlægger montørenes besøg hos kunderne. 

Mobil: 23 22 07 18
E-mail: 
casper@aogh.net



Rikke Hansen
Økonomichef

Rikke er ansvarlig for regnskab, budgetter og økonomifunktionen. Derudover er Rikke ansvarlig for kreditorer. 

Tlf.: 81 77 92 75
E-mail: rikke@aogh.net 
Anna Magaard
Administrationschef

Anna er administrativ koordinator i vores serviceafdeling. Anna er ansvarlig for fakturering og debitor. 
 
Mobil: 23 22 07 17
E-mail: 
Anna@aogh.net
Nadia Correll
Kommunikationskoordinator

Med passion for ordspil og målgrupper er det Nadia, der sidder med alt fra sociale medier til strategi.

Nadia har en cand.mag. i kommunikation. 

Mobil: 23 22 07 08
E-mail: nadia@aogh.net





Stephen Pedersen
Afdelingsleder

Stephen er afdelingsleder for vores serviceafdeling, hvor han varetager vores storkunder og er ansvarlig for den daglige drift i afdelingen. 
 
Mobil: 23 22 07 09
E-mail: stp@aogh.net
Kim Goldenbaum
Serviceleder

Kim er serviceleder i vores serviceafdeling. Kim er ansvarlig for større serviceprojekter.
 
Mobil: 23 22 07 19
E-mail: kg@aogh.net

Claus Monhart 
Serviceleder

Claus er serviceleder i vores serviceafdeling. Claus er ansvarlig for en række faste kunder både rammeaftaler og samarbejdsaftaler og Claus kører mindre anlægssager.
 
Mobil: 23 22 07 15
E-mail: Claus@aogh.net




Frank Hansson
Serviceleder • sprinkler

Frank er vores go-to når det omhandler sprinkler. Med mere end 30 års erfaring har han fuldstændig styr på denne faggruppe og varetager vores serviceaftaler på området.
 
Mobil: 23 22 07 16
E-mail: frh@aogh.net



Flemming Zycek
Serviceleder

Flemming er serviceleder  i vores serviceafdeling, hvor han er ansvarlig for en række erhvervskunder. 

Mobil: 23 27 10 64
E-mail: Flemming.Zycek@aogh.net





Per Overgaard
Serviceleder  • Ventilation

Per Overgaard er serviceleder inden for alt, der omhandler ventilation. Per varetager primært faste servicekontrakter og kunder. 

Mobil: 23 22 07 12
E-mail: 
peov@aogh.net





   
Thomas Petersson
Projektleder

Thomas er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager.  

Thomas er uddannet VVS- tekniker

Mobil: 23 22 07 05
E-mail: Thomas@aogh.net 
Steen Rasmussen 
Projektleder

Steen er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager. I øjeblikket er Steen projektleder på  en sag for Rødovre Boligselskab.  

Mobil: 23 22 07 06
E-mail: steen@aogh.net  

Anja Birgitte Lyberth
Projektleder

Anja er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor hun i øjeblikket administrerer en større byggesag på Beringparken i Hvidovre.
 
Mobil: 23 22 07 10
E-mail: anja@aogh.net




 

Jannik Øbakke
Projektleder

Jannik er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager. I øjeblikket er Jannik ansvarlig for en stor restaurering af et fredet hotel i København. 
 
Jannik er uddannet vvs'er. 

Mobil: 23 22 07 02
E-mail: Jannik@aogh.net
Miki Brandt 
Projektleder 

Miki er projektleder i vores entrepriseafdeling og er i øjeblikket på vores store sag på et fredet hotel i hjertet af København. 

Miki er uddannet installatør. 

Mobil: 23 22 07 11
E-Mail: 
miki@aogh.net

 
Ricky Barfoed
Projektleder

I vores entrepriseafdeling arbejder Ricky som projektleder. Her varetager han større byggesager for eksempelvis boligforeninger og erhverv.

Mobil: 23 22 07 04
E-mail: ricky@aogh.net 






Anja Albrektsen
Servicekoordinator

Anja er servicekoordinator i vores serviceafdeling, hvor hun håndterer indgående opkald vedrørende service og ad-hoc opgaver.

Mobil: 81 77 16 63
E-mail: anja.albrektsen@aogh.net

Patrick Jensen
Værktøjs- og tøjansvarlig 

Som skovarbejder plejede Patrick at klatre i træer, men nu er han landet i vores kælder, hvor han holder styr på al vores værktøj og arbejdstøj til vores mange montører i marken.

Mobil: 81 77 68 04
E-mail: patrick.jensen@
aogh.net




Bettina Belhadji
Regnskabsassistent

Bettina indgår i vores tilbudsafdeling, hvor hun administrerer og systematiserer vores arbejder med tilbud.

Mobil: 
E-Mail: bettina@aogh.net




 

Bettina Laursen
Kontorassistent

I vores serviceafdeling sidder Bettina som kontorassistent og varetager opkald, timeregistrering, fakturering og meget mere.

Mobil: 23 22 07 13
E-mail: bsl@aogh.net